Shampo për flokët

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Shampoja pastron butësisht dhe rikthen ekuilibrin natyral të lëkurës së kokës, duke i bërë flokët të butë dhe të fortë. Formula e tij me piroctone olamine, një përbërës aktiv që rregullon sebumin, kundërshton zbokthin dhe e parandalon atë. Dëllinja e kuqe kryen një veprim efektiv pastrimi, duke lehtësuar ndjesitë e bezdisshme dhe irritimet e lëkurës. I testuar dermatologjikisht.

  • Sasia: 250ml

PRODUKTE QË KENI PARË