Shkopinj për sushi

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Këto shkopinj janë 24 cm në gjatësi për përdorim të lehtë dhe të rehatshëm. Shijoni një darkë sushi të gatuar në shtëpi me familjen dhe miqtë me këtë set shkopinjsh!
  • Paketimi permban 5 sete

    PRODUKTE QË KENI PARË