Top dekorativ

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Topi dekorativ ka një diametër prej 25 cm dhe mund të ngjitet lehtësisht kudo dhe është e garantuar për t'i vendosur mysafirët tuaj në një humor feste.

PRODUKTE QË KENI PARË