Xhel dushi

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xheli për dush është 100% natyral, 100% efektiv dhe përmban 0% kimikate.
Me ekstrakt kastraveci të përzier me matcha, me formulë të biodegradueshme, me bazë bimore, me ekstrakte botanike dhe vajra esencialë. Shishe plastike 100% e riciklueshme. 

  • Sasia: 300ml

PRODUKTE QË KENI PARË