Xhel dushi

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xhel dushi me ekstrakt grejpfruit, aloe vera dhe vaj kokosi. Hidraton, i jep shkëlqim dhe e lë lëkurën shumë të butë. E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

  • Sasia: 200 ml

PRODUKTE QË KENI PARË