Xhel dushi

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xhel dushi, me aroma delikate druri dhe frutash, e përshtatshme për të gjitha lëkurat. Lë një aromë shumë të mirë në trup dhe hidraton lëkurën duke i dhënë shkëlqim asaj. 

  • Sasia: 300ml

PRODUKTE QË KENI PARË