Xhel rroje 2 në 1

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Xheli i rrojës 2 në 1 mund të përdoret gjatë rruajtjes për të mbrojtur lëkurën nga acarimi.  Formula transparente ju lejon të shihni se çfarë po bëni, duke e bërë më të lehtë rruajtjen në zonën delikate. Xhel rroje 2 në 1 mund të përdoret gjithashtu si një pastrues delikat i përditshëm. 
  • PH i balancuar për kujdesin e lëkurës në zonën e bikinit.
  • Nuk përmban parabene, ngjyra, aroma dhe silikon.
  • Sasia: 190ml

PRODUKTE QË KENI PARË