Forcues për flokët

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Forcueci i flokëve i mirëmban flokët dhe ju jep atyre gjallëri dhe qëndrueshmëri. Flokët duken natyrshëm të bukur dhe të ushqyer.
Falë këtij forcuesi, çdo stilim flokësh bëhet edhe më i lehtë.

  • Sasia: 200ml

PRODUKTE QË KENI PARË