Tel enësh me aromë limoni

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Tel enësh i dobishëm për papastërtitë e forta, me fuqi super pastruese duke u kujdesur për enët tuaja dhe nuk i gërvisht ato. Efekt 3D, falë të cilit gërryen, lustron dhe pastron. Aromë limoni.

  • Sasia: 10 copë

PRODUKTE QË KENI PARË